Free songs
Home / Ваши лекови - читатели препорачуваат / Лек против темните подочници

Лек против темните подочници

kompirСекое утро имате проблеми со темни подочници и потечени очи?

Изрендајте суров компир и распоредете го на подочниците.

По десет минути отстранете го компирот внимателно.

Потоа исплакнете го лицето со млака вода.

Tea

Share Button

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
trusted online casino malaysia minyak dagu mega888 pussy888 xe88 apk joker123 super 8 ways ultimate casino malaysia live22 mega888 免费电影 casino malaysia 918kiss