Free songs
Home / природен лек / Природен антибиотик ги уништува инфекциите на уринарниот тракт

Природен антибиотик ги уништува инфекциите на уринарниот тракт

Ако имате проблеми со метаболизмот и имунитетот, инфекции на уринарниот тракт или бубрезите, оваа смеса која сами може да си ја направите дома е лек за вас.

200 гр. маслиново масло

250 гр. мед

250 гр. лимон

250 гр. магдонос

Се ситно се сече, се ставаат сите состојки во блендер и ќе добиете кашеста смеса која треба да ја чувате во стаклено шише во ладилник.

Земајте по една две лажички на ден.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top