Free songs
Home / Болести и лечење / Еве што ќе ви се случи ако еден месец не консумирате шеќер и алкохол

Еве што ќе ви се случи ако еден месец не консумирате шеќер и алкохол

Во ова видео, Саша Харланд покажува како изгледало тоа кога тој се обидел цел еден месец да го помине без шеќер и алкохол.

seker-630x412Како што тој објаснува првите денови му биле многу тешки. Постојано се чувствувал гладен, летаргичен и имал потреба од шеќери. Посебно затоа што постојано бил опколен од храна која го мамела да ја проба.

Сепак, кон крајот на месецот тој започнал да се чувстува многу поенергично и посреќно.

Погледнете што му се случило и како тој изгледал по еден месец без шеќер и алкохол:

Share Button

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
trusted online casino malaysia minyak dagu mega888 pussy888 xe88 apk joker123 super 8 ways ultimate casino malaysia live22 mega888 免费电影 casino malaysia 918kiss