Free songs
Home / природен лек / Течен кромид – ги чисти крвните садови, ја подобрува работата на мозокот…

Течен кромид – ги чисти крвните садови, ја подобрува работата на мозокот…

Исцедете 100 грама сок од кромид во тегла и додадете 100 грама мед.

kromidДобро измешајте и пијте трипати дневно по една супена лажица, половина час пред јадење.

Ги прочистува крвните садови, мозокот и го подобрува памтењето.

Освен тоа, помага за подобра работа на мозокот, обновувајќи ги мозочните клетки.

Share Button

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
trusted online casino malaysia minyak dagu mega888 pussy888 xe88 apk joker123 super 8 ways ultimate casino malaysia live22 mega888 免费电影 casino malaysia 918kiss