Free songs
Home / бабини рецепти / Домашна маст од 3 состојки за враснат нокт и гливици

Домашна маст од 3 состојки за враснат нокт и гливици

1 лажица брашно

1 лажица шеќер во прав

1 лажица кантарионово масло

mastИзмешајте да добиете хомогена смеса

На гливични заболувања се става на чисто место и се прекрива со газа да стои во текот на ноќта – 3 дена се довлни

За зараснат ноќт потребно е поупорно нанесување

 

Share Button

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
trusted online casino malaysia minyak dagu mega888 pussy888 xe88 apk joker123 super 8 ways ultimate casino malaysia live22 mega888 免费电影 casino malaysia 918kiss