Free songs
Home / природен лек / Спас за подочници – само маска од леб и млеко

Спас за подочници – само маска од леб и млеко

Подготовка:

domasna_maskaНаквасете малку леб во топло млеко и нанесете од оваа смеса околу очите. Нека отстои дваесетина минути.

Правете ја секојдневно додека не забележите подобрување.

Маската е добра и за целото лице бидејќи ја прави кожата мазна, свежа и тонизирана.

Share Button

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
trusted online casino malaysia minyak dagu mega888 pussy888 xe88 apk joker123 super 8 ways ultimate casino malaysia live22 mega888 免费电影 casino malaysia 918kiss