Free songs
Home / бабини рецепти / Само една чаша од овој пијалак ви го чисти телото од сите токсини

Само една чаша од овој пијалак ви го чисти телото од сите токсини

Потребни состојки:
  • detoks pice za toksine u telu1 лимон
  • 4 јаболка
  • 1 свеж корен од ѓумбир
  • Чаша вода
Начин на подготовка:

Сите намирници треба да се органски. Лимонот излупете го и заедно со јаболката (сосе лушпа), коренот од ѓумбир и водата ставете ги во соковник. Подгответе го овој пијалак наутро и конзумирајте го пред појадок на празен стомак.

Share Button

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
trusted online casino malaysia minyak dagu mega888 pussy888 xe88 apk joker123 super 8 ways ultimate casino malaysia live22 mega888 免费电影 casino malaysia 918kiss