Free songs
Home / природен лек / Јаболков оцет природен лек за хемороиди

Јаболков оцет природен лек за хемороиди

hemoroidiМожеби до сега не сте знаеле но користењето на јаболков оцет е еден од најпопуларните природни третмани за хемороидите.

Се што треба да направите е да натопите памук или тоалетна хартија и да го намачкате иритираното место.

Овој процес се повторува додека воспалението не исчезне.

Share Button

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
trusted online casino malaysia minyak dagu mega888 pussy888 xe88 apk joker123 super 8 ways ultimate casino malaysia live22 mega888 免费电影 casino malaysia 918kiss