Free songs
Home / природен лек / Што се случува кога ќе ставите лук во увото додека спиете?

Што се случува кога ќе ставите лук во увото додека спиете?

Дали сте знаеле дека лукот можете да го користите на различни начини?
luk uvoкромидот и лукот можат да помогнат во борбата со настинка, треска и слично.
Доколку некогаш имате болки во увото испробајте го овој лек.
Излупете го лукот и ставете го во увото пред да си легнете, кога ќе се разбудите ќе чувствувате многу подобро.
Share Button

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
trusted online casino malaysia minyak dagu mega888 pussy888 xe88 apk joker123 super 8 ways ultimate casino malaysia live22 mega888 免费电影 casino malaysia 918kiss