Home / сведоштва / Комарците ми го уништија летото, а потоа го дознав овој трик…

Комарците ми го уништија летото, а потоа го дознав овој трик…

Постои едноставен начин за спречување на напад од комарци, а нема да морате да купувате штетни спејови.komarci-640x340

„ValoRub“ е лек кој се користи за кашлање и настинка, а се нанесува на градите, грбот и вратот, како и на мускулите за помали болки во зглобовите.

Се работи за крема која е базирана на масло Еукалиптус и ментол, така да во борбата со комарците може да ви помогне било која крема која ги софржи овие супстанци.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top