Home / алтернативна медицина / Измешајте сода бикарбона и мед – јадете три лажици и ќе се случи чудо

Измешајте сода бикарбона и мед – јадете три лажици и ќе се случи чудо

baking-soda-lemon-600x400Измешајте сода бикарбона и мед, состојки кои секогаш помагаат во се.

Тие се корисни за инфекции, за уништување на ќелиите на ракот и секакви болести.

Ова се благодетите од смесата:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top