Free songs
Home / сведоштва / Хуманост на дело: Анка, довчера неподвижна, мајка на 2 дечиња повторно ОДИ (Видео)

Хуманост на дело: Анка, довчера неподвижна, мајка на 2 дечиња повторно ОДИ (Видео)

zan mitrev 3Анка Николова 32 годишна радовишанка пред 2 години изгуби надеж дека повторно ќе може да се движи.

Кога сите и кажале дека не може да се спаси десната нога Анка му напиша писмо на д-р Жан Митрев, во кое раскажа дека сака да биде корисна за своето семејство и дали може во „Филип Втори“  да и помогнат, нагласувајќи дека финансиски е немоќна.

Операцијата ја направи тимот на ортопеди од нашата болница предводени од д-р Сашо Младеновски, а Анка беше ослободена од плаќање на сите трошоци околу прегледите, дијагностицирањето, операцијата, постоперативното лекување. Screenshot_25

До скоро неподвижната мајка на 2 малолетни деца денеска повторно му се радува на животот, одејќи без никакви помагала. Видете ја нејзината приказна во видеото под текстот.

 

Share Button

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
trusted online casino malaysia minyak dagu mega888 pussy888 xe88 apk joker123 super 8 ways ultimate casino malaysia live22 mega888 免费电影 casino malaysia 918kiss