Home / природен лек / Чудо пијалак од цвекло, морков и јаболко – го убива ракот

Чудо пијалак од цвекло, морков и јаболко – го убива ракот

Овoj “чудо од пијалак” кружи веќе долго време. Славниот г-дин Сето се колне во него. Тој сака на јавноста да и се привлече вниманието, особено на оние луѓе кои боледуваат од рак.

1366303543 cveklo Овој пијалак може да ве заштити од лошите клетки формирани во вашето тело или да го ограничи нивниот раст ! Г-дин Сето имал рак на белите дробови. Еден познат билкар од Кина, му препорачал да го зема овој лек. Тој го примал овој пијалак 3 месеци редовно и сега неговата здравствена состојба се врати благодарение на овој пијалок!

Едноставно е!

Ви треба еден корен од цвекло, еден морков и едно јаболко кои се комбинираат заедно за да направи сок!

Измијте ги наведените состојки , исечете ги на парчиња, ставете ги во соковник и веднаш испијте го сокот. Можете да додадете лимон за повеќе освежувачки вкус.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top