Free songs
Home / природен лек / Природни лекови за борба со Климактрериум

Природни лекови за борба со Климактрериум

За жената да го помине полесно овој период, делотворни се следниве билки:

zena glava hormoniОвчарска торбичка – 4 недели пијте 2-3 филџани чај дневно. Чајот мора да се пие многу топол. Направете пауза од 3 недели, а потоа повторете ја терапијата.
Имела – дневно пијте 3 филџани чај.
Мешавина од чаеви – секој ден пијте 2 филџана чај од цветови од глог и од липа.

Share Button

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
trusted online casino malaysia minyak dagu mega888 pussy888 xe88 apk joker123 super 8 ways ultimate casino malaysia live22 mega888 免费电影 casino malaysia 918kiss