Free songs
Home / природен лек / Овој напиток ги убива сите непријатни мириси – Мирис на нозете, пот..

Овој напиток ги убива сите непријатни мириси – Мирис на нозете, пот..

состојки

nos miris2 јаболка
4-5 листови од свеж кељ
1 куп магдонос
1 исцеден лимон (сок)
1 парче ѓумбир

подготовка Состојки се мијат во ладна вода и ставете сето тоа заедно во блендер
Ако овошје и зеленчук не е разладено, во блендер додадете неколку коцки мраз
Се меша добро, се прелива во чаша и пиe наутро по или помеѓу оброци.

Share Button

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
trusted online casino malaysia minyak dagu mega888 pussy888 xe88 apk joker123 super 8 ways ultimate casino malaysia live22 mega888 免费电影 casino malaysia 918kiss