Free songs
Home / природен лек / Неверојатно и ефикасно: Мазни нозе и педикир дома само со потопување во две состојки

Неверојатно и ефикасно: Мазни нозе и педикир дома само со потопување во две состојки

noze sodaДоколку немате време и пари за педикир, ова е еден совршен рецепт кој можете да го направите и сами.

Се што ви е потребно е легенче, млеко и сода бикарбона, а потоа чекајте го резултатот!

Погледнете го видеото …

Share Button

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
trusted online casino malaysia minyak dagu mega888 pussy888 xe88 apk joker123 super 8 ways ultimate casino malaysia live22 mega888 免费电影 casino malaysia 918kiss